• Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 sep.Hardegarijp JO9-1 - Oerterp JO9-14 - 3
    17 sep.Oerterp 1 - Bergum 11 - 4
    17 sep.Oerterp 2 - ONB 22 - 1
    17 sep.Zevenhuizen 2 - Oerterp 313 - 2
    16 sep.ODV JO9-1 - Oerterp JO9-21 - 15
    16 sep.Oerterp JO19-1 - Harkemase Boys JO19-13 - 2
    16 sep.SJO Feanstars MO15-1 - Oerterp MO15-113 - 1
    16 sep.Oerterp JO17-1 - SJO Feanstars JO17-12 - 4
    16 sep.RWF JO11-2G - Oerterp JO11-31 - 2
    16 sep.Rottevalle JO17-1 - Oerterp JO17-20 - 5
    16 sep.Oerterp JO15-2 - Sweach De JO15-24 - 3
    16 sep.Drachtster Boys JO13-6 - Oerterp JO13-21 - 3
    16 sep.Oerterp JO11-2 - ODV JO11-211 - 0
    16 sep.Oerterp JO11-1 - Rottevalle JO11-1G12 - 0
    16 sep.Oerterp JO13-1 - Heerenveense Boys JO13-12 - 5
  • Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechtersAccommodatieDetails
    23 sep. 09:00Oerterp JO9-3 - Thor JO9-1GW. (Wietske) Jongbloed, G. (Gebbo) WagenaarSportpark "De Griene Greide"
    23 sep. 09:00Oerterp JO9-1 - Donkerbroek JO9-1Sportpark "De Griene Greide"
    23 sep. 09:00Oerterp JO13-1 - Buitenpost JO13-1Dijk, M. (Marten), Ebbinge, G. (Gerard), Wagenaar, G. (Gebbo)Sportpark "De Griene Greide"
    23 sep. 09:00Oerterp JO9-2 - Opende JO9-1Sportpark "De Griene Greide"
    23 sep. 09:00Drachten JO13-2 - Oerterp JO13-2Boonstra, M. (Menno), Groot, T. (Tom) deSportpark De Peppel
    23 sep. 09:00Rottevalle JO11-1G - Oerterp JO11-2Sportpark 'T Hagehiem
    23 sep. 09:00Drachtster Boys JO11-2 - Oerterp JO11-1Sportpark Drachtster Bos
    23 sep. 10:15ONB JO15-2 - Oerterp JO15-1Jong, R. (René) de, Boonstra, H. (Hans)Sportpark de Fennen
    23 sep. 10:20Grootegast Fc. MO15-1 - Oerterp MO15-1Postma, J. (Jeroen), Wijma - Groenewegen, M. (Mirjam)Sportpark Grootegast
    23 sep. 10:30RWF JO17-1 - Oerterp JO17-1Sportpark Boskdobbe
    23 sep. 10:45Oerterp JO15-2 - S.V. Haulerwijk JO15-2Sportpark "De Griene Greide"
    23 sep. 12:15Oerterp JO17-2 - ONT JO17-3Roeden, B. (Bart) van, Wagenaar, G. (Gebbo)Sportpark "De Griene Greide"
    23 sep. 14:00Oerterp VR1 - GSVV VR1Marinus, S. (Sikke), Heeroma, J. (Jacob)Sportpark "De Griene Greide"
    23 sep. 14:00Jubbega JO19-1 - Oerterp JO19-1Sportpark 't Heidefjild
    24 sep. 10:00Oerterp 3 - Sportclub Makkinga 3Sportpark "De Griene Greide"
    24 sep. 10:00Tijnje 2 - Oerterp 4Sportpark Kampen
    24 sep. 11:00Oerterp 2 - VC Trynwalden 2Jong, K.D. (Klaas) deSportpark "De Griene Greide"
    24 sep. 14:00Asser Boys 1 - Oerterp 1B. (Björn) van Dalen (Scheidsrechter),Sportpark Asser Boys
    25 sep. 18:30Oerterp JO11-3 - Rottevalle JO11-2GSportpark "De Griene Greide"
    26 sep. 19:15Oerterp MO19-1 - Drachtster Boys MO19-2Heyningen, J. (Johannes) vanSportpark "De Griene Greide"
    27 sep. 18:30SJO J.V. Oostenburg JO15-1 - Oerterp JO15-1Sportpark Oostenburg