• Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    22 apr.Oerterp 1 - Roden 13 - 4
    22 apr.Friesland 2 - Oerterp 23 - 2
    22 apr.HHCombi 2 - Oerterp 34 - 3
    22 apr.Oerterp 4 - De Wilper Boys 30 - 10
    21 apr.Hardegarijp JO15-1 - Oerterp JO15-14 - 1
    21 apr.Kollum JO17-1 - Oerterp JO17-11 - 4
    21 apr.Oerterp JO11-2 - Nieuw Roden JO11-11 - 8
    21 apr.FC Lewenborg JO13-1 - Oerterp JO13-11 - 4
    21 apr.Houtigehage VR1 - Oerterp VR12 - 2
    21 apr.Oerterp MO15-1 - Roden MO15-10 - 4
    21 apr.RWF JO13-2G - Oerterp JO13-21 - 2
    21 apr.SJO J.V. Oostenburg JO11-5 - Oerterp JO11-33 - 4
    21 apr.SWZ Boso Sneek JO11-1 - Oerterp JO11-12 - 5
    21 apr.Drachtster Boys JO17-4 - Oerterp JO17-25 - 1
    21 apr.Oerterp JO15-2 - SJO Feanstars JO15-32 - 12
  • Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechterDetails
    24 apr. 18:45Oerterp JO15-1 - Blauw Wit '34 JO15-2Dijk, M. (Marten)
    25 apr. 18:15Oerterp JO8-1 - Drachtster Boys JO8-5G
    25 apr. 18:15Oerterp JO9-1 - SJO Feanstars JO9-2Boersma, J. (Jesse)
    25 apr. 19:00Oerterp 2 - SC Boornbergum'80 2Vries, R. (Roel-Jan) de
    25 apr. 19:45Oerterp VR1 - Drachtster Boys VR1
    26 apr. 19:00Oerterp 1 - Gomos 1T. (Theo) Beijert
    26 apr. 19:00Oerterp 4 - SC Boornbergum'80 3Marinus, S. (Sikke)
    26 apr. 19:15Buitenpost JO13-1 - Oerterp JO13-1
    26 apr. 20:00Asser Boys 5 - Oerterp 3
    28 apr. 09:00Oerterp JO9-1 - Marum JO9-2Wendelaar, M.K. (Meinard)
    28 apr. 09:00Oerterp JO9-2 - d' Olde Veste'54 JO9-3Schuurman, J. (Johan)
    28 apr. 09:00ONT JO8-1 - Oerterp JO8-1
    28 apr. 09:00Marum JO11-2 - Oerterp JO11-2
    28 apr. 10:00SJO Boerakker/SVMH JO15-1G - Oerterp JO15-2
    28 apr. 10:00ONB MO15-1 - Oerterp MO15-1Stijger, H. (Henk)
    28 apr. 10:15Oerterp JO11-3 - Marum JO11-3Rol, S. (Sander)
    28 apr. 10:30Oerterp JO13-2 - Drachtster Boys JO13-5Walinga, S. (Sybren)
    28 apr. 11:00Oerterp JO11-1 - V.V. Heerenveen JO11-2Rossenberg, J.J. (Jordy Jesse)
    28 apr. 12:00Oerterp MO19-1 - SJO STEO MO19-1
    28 apr. 14:00Oerterp VR1 - Drachten VR1Marinus, S. (Sikke)
    28 apr. 14:00Oerterp JO19-1 - RWF JO19-1Boonstra, T. (Thomas)
    29 apr. 09:00Oerterp 4 - Wispolia 2Jongbloed, A. (Andries)
    29 apr. 10:00Oerterp 3 - vv Stânfries 3
    29 apr. 11:00Oerterp 2 - v.v. Dronrijp 2Draaijer, E. (Erwin)
    29 apr. 14:00DTD 1 - Oerterp 1R. (Ronny) Lemstra