• JO11-1 Zaterdag

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bosma, NykTeamspeler
    Boudens, TimTeamspeler
    Falkena, YannickTeamspeler
    Jongstra, WesselTeamspeler
    Lubbes, JenteTeamspeler
    Nienhuis, BroesTeamspeler
    Wijk, Hielke v.d.Teamspeler
  • Poulestanden JO11-1 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oerterp JO11-1981098168225
    2Drachtster Boys JO11-29711109228722
    3SC Boornbergum'80 JO11-1860253213218
    4De Sweach JO11-296033843-518
    5Drachten JO11-284044135612
    6ONB JO11-283052434-109
    7SJO Bergum BCV Combinatie JO11-372052449-256
    8Heerenveense Boys JO11-472051357-446
    9Gorredijk JO11-291083068-383
    10ODV JO11-16006893-850

    Poulestanden JO11-1 (B4210 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1LAC Frisia 1883 JO11-11100141133
    2V.V. Heerenveen JO11-11100100103
    3Nijland JO11-1110012393
    4Drachtster Boys JO11-1110010193
    5Gorredijk JO11-1110010193
    6ONS Sneek JO11-111008083
    7NEC Delfzijl JO11-111009273
    8SC Bolsward JO11-111007163
    9Gasselternijveen JO11-111006063
    10Stadskanaal JO11-211006063
    11HOC JO11-111007253
    12HZVV JO11-211005053
    13VEV'67 JO11-111005053
    14FVC JO11-111007343
    15Stadskanaal JO11-111006243
    16Tonego JO11-1G11005143
    17Friese Boys JO11-111004043
    18Gorecht JO11-111004043
    19NEC Delfzijl JO11-211004043
    20ACV JO11-111008533
    21VKW JO11-111007433
    22SJO Dalen/DSC JO11-111005233
    23VEV'67 JO11-211005233
    24Achilles 1894 JO11-111004133
    25FC Lewenborg JO11-311004133
    26Hardegarijp JO11-111003033
    27S.C. Stiens JO11-111003033
    28Flevo Boys JO11-211005323
    29Harkstede JO11-111005323
    30SJO JVZ JO11-111005323
    31SJO Warga WWS JO11-111005323
    32Blesse De JO11-1G11004223
    33SC Joure JO11-211004223
    34SJO Bergum BCV Combinatie JO11-211003123
    35Emmen JO11-111006513
    36Grijpskerk JO11-111004313
    37FVC JO11-211002113
    38Wildervank JO11-211002113
    39FC Assen JO11-211003303
    40SJO ASVB/Wedde JO11-111001103
    41Amicitia VMC JO11-100000000
    42Veendam 1894 JO11-100000000
    43ACV JO11-410013300
    44FC Lewenborg JO11-110011100
    45FC Klazienaveen JO11-1100156-10
    46SV Bedum JO11-2100134-10
    47LAC Frisia 1883 JO11-4100112-10
    48Stadskanaal JO11-3100112-10
    49Leeuwarder Zwaluwen JO11-1100135-20
    50Meppel FC JO11-1G100135-20
    51Noordpool UFC JO11-1100135-20
    52SJO WIJC JO11-1100135-20
    53V.V. Heerenveen JO11-2100124-20
    54ONS Sneek JO11-2100124-20
    55Drogeham JO11-1100113-20
    56HFC '15 JO11-1100158-30
    57Beilen JO11-1100147-30
    58Drenthina JO11-1100125-30
    59Oerterp JO11-1100125-30
    60Annen JO11-1100114-30
    61Be Quick 1887 JO11-3100114-30
    62Be Quick D JO11-1100103-30
    63VIOD JO11-1G100103-30
    64Drachtster Boys JO11-2100137-40
    65Emmen JO11-2100126-40
    66SVM JO11-1100115-40
    67GVAV-Rapiditas JO11-1100104-40
    68Helpman JO11-2100104-40
    69SJO Bergum BCV Combinatie JO11-3100104-40
    70Hoogeveen JO11-2100127-50
    71Buitenpost JO11-1100105-50
    72VVAK JO11-1G100105-50
    73Woudsend JO11-1100117-60
    74FC Assen JO11-3100106-60
    75Omlandia JO11-1G100106-60
    76GVAV-Rapiditas JO11-2100129-70
    77Workum JO11-1100108-80
    78QVC JO11-11001312-90
    79Leovardia JO11-31001110-90
    80De Wilper Boys JO11-11001110-90
    81Urk JO11-21001010-100
    82SWZ Boso Sneek JO11-21001114-130

    Poulestanden JO11-1 (B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oerterp JO11-13300310319
    2Rottevalle JO11-1G3201201646
    3Harkema Opeinde JO11-13102161153
    4ODV JO11-13003242-400

    Poulestanden JO11-1 (0267 Onder 11 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Bolsward JO11-1660037132418
    2Akkrum JO11-1650132161615
    3SJO Bergum BCV Combinatie JO11-175022016415
    4V.V. Heerenveen JO11-2540122111112
    5ONS Sneek JO11-16303211299
    6SJO Warga WWS JO11-15212191817
    7Oerterp JO11-162131416-27
    8LSC 1890 JO11-14202161066
    9Drachtster Boys JO11-262042034-146
    10ONB JO11-150141024-141
    11SWZ Boso Sneek JO11-150141129-181
    12SWZ Boso Sneek JO11-250051437-230
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    14 apr.Oerterp JO11-1 - SJO Bergum BCV Combinatie JO11-10 - 3
    18 apr.ONS Sneek JO11-1 - Oerterp JO11-13 - 1
    21 apr.SWZ Boso Sneek JO11-1 - Oerterp JO11-12 - 5
  • Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechterDetails
    28 apr. 11:00Oerterp JO11-1 - V.V. Heerenveen JO11-2Rossenberg, J.J. (Jordy Jesse)
    5 mei. 10:15SJO Warga WWS JO11-1 - Oerterp JO11-1
    9 mei. 18:45SC Bolsward JO11-1 - Oerterp JO11-1
    19 mei. 09:45LSC 1890 JO11-1 - Oerterp JO11-1