• JO11-2 Veld Zaterdag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Beuker, WiebeTeamspeler
    Horn, Jelmer van derTeamspeler
  • Poulestanden JO11-2 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VEV'67 JO11-310100066105630
    2Rottevalle JO11-1G11100182136930
    3RWF JO11-11071250153522
    4S.V. Haulerwijk JO11-2G1170453282521
    5Bakkeveen JO11-11051460402016
    6Oerterp JO11-284132421313
    7Roden JO11-2940535251012
    8Donkerbroek JO11-193063537-29
    9ONR JO11-292161935-167
    10Marum JO11-282062551-266
    11ONB JO11-41010910118-1083
    12SJO Boerakker/SVMH JO11-1G90091076-660

    Poulestanden JO11-2 (B4210 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1NEC Delfzijl JO11-31100130133
    2De Lauwers JO11-11100122103
    3Lemmer JO11-1G11009183
    4Helpman JO11-411008173
    5VC Trynwalden JO11-211008173
    6DZOH JO11-411007073
    7Mulier JO11-111008263
    8Beilen JO11-211006153
    9HHCombi JO11-111006153
    10GRC Groningen JO11-811006243
    11Musselkanaal JO11-311006243
    12Drenthina JO11-211005143
    13GAVC JO11-1G11005143
    14sv Olyphia JO11-111004043
    15SJO Boerakker/SVMH JO11-1G11008533
    16Dokkum JO11-1G11006333
    17Elim JO11-1G11004133
    18SJO J.V. Oostenburg JO11-311004133
    19Groninger Boys JO11-111003033
    20Bargeres JO11-1G11005323
    21GRC Groningen JO11-311005323
    22vv Stânfries JO11-111004223
    23Ropta Boys JO11-111003123
    24Zeerobben JO11-511003123
    25Westerwolde JO11-1G11002023
    26Siddeburen JO11-111004313
    27SWZ Boso Sneek JO11-311004313
    28VEV'67 JO11-311004313
    29Zwaagwesteinde JO11-211004313
    30Flevo Boys JO11-511003213
    31FC Oldemarkt JO11-111003213
    32Gieterveen JO11-111003213
    33S.C. Stiens JO11-211003213
    34Oranje Nassau JO11-111002113
    35De Weide JO11-511003303
    36FC Klazienaveen JO11-411003303
    37Valthermond JO11-111002203
    38Flevo Boys JO11-611001103
    39SJO JVZ JO11-300000000
    40Zwartemeerse Boys JO11-210013300
    41HZVV JO11-810013300
    42Zwartemeerse Boys JO11-110012200
    43d' Olde Veste'54 JO11-510011100
    44Marum JO11-2100134-10
    45Muntendam JO11-1100134-10
    46Oerterp JO11-2100134-10
    47Scharnegoutum'70 JO11-4100134-10
    48Annen JO11-2G100123-10
    49MKV'29 JO11-3100123-10
    50SC Rouveen JO11-2100123-10
    51Tonego JO11-2100123-10
    52Amicitia VMC JO11-2100112-10
    53Lycurgus JO11-3G100135-20
    54Schoonebeek JO11-1100135-20
    55Langezwaag Jo11-1G100124-20
    56Noordbergum JO11-1G100113-20
    57S.C. Stiens JO11-3100113-20
    58Froombosch JO11-1100102-20
    59Bakkeveen JO11-1100158-30
    60Marrum JO11-1100136-30
    61Blesse De JO11-2G100114-30
    62SVN'69 JO11-1100114-30
    63Actief JO11-2100103-30
    64Lycurgus JO11-4100126-40
    65Wildervank JO11-3100126-40
    66Emmen JO11-5100115-40
    67SJO DFC JO11-1100115-40
    68ST VHK/SVBS'77 JO11-1100104-40
    69Gasselte JO11-1100116-50
    70SJS JO11-1100116-50
    71De Walde JO11-1100128-60
    72HFC '15 JO11-6100118-70
    73SJO Broekster Walden JO11-3100118-70
    74FC Ter Apel '96 JO11-2100107-70
    75Oldeholtpade JO11-1100119-80
    76Pelikaan S JO11-11001212-100
    77Groninger Boys JO11-21001013-130

    Poulestanden JO11-2 (B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oerterp JO11-23300193169
    2Drachten JO11-3311110734
    3ONB JO11-3311110734
    4ODV JO11-23003426-220

    Poulestanden JO11-2 (0267 Onder 11 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bakkeveen JO11-1650140132715
    2SJO Feanstars JO11-4G65012217515
    3RWF JO11-174123021913
    4Drachtster Boys JO11-374122418613
    5V en V'68 JO11-16321129311
    6Nieuw Roden JO11-1631239211810
    7Fc. Grootegast JO11-16303229139
    8Marum JO11-252031420-66
    9ODV JO11-162042142-216
    10Drachten JO11-461141023-134
    11Oerterp JO11-261051224-123
    12ONT JO11-25005837-290
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    14 apr.Oerterp JO11-2 - SJO Feanstars JO11-4G1 - 4
    18 apr.Bakkeveen JO11-1 - Oerterp JO11-25 - 2
    21 apr.Oerterp JO11-2 - Nieuw Roden JO11-11 - 8
  • Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechterDetails
    28 apr. 09:00Marum JO11-2 - Oerterp JO11-2
    5 mei. 10:15Oerterp JO11-2 - ODV JO11-1Rossenberg, J.J. (Jordy Jesse)
    19 mei. 10:45Drachtster Boys JO11-3 - Oerterp JO11-2
    23 mei. 18:30Fc. Grootegast JO11-1 - Oerterp JO11-2