• JO19-1 Veld Zaterdag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bonthuis, RandyTeamspeler
    Heinstra, JurTeamspeler
    Jong, Ewout deTeamspeler
    Oppedijk, ElteTeamspeler
    Orucevic, StefanTeamspeler
    Pultrum, HylkeTeamspeler
    Roeden, Jeroen vanTeamspeler
    Rol, SanderTeamspeler
    Taekema, TaekeTeamspeler
    Vries, Mart deTeamspeler
    Vries, Sven deTeamspeler
    Walinga, SybrenTeamspeler
  • Poulestanden JO19-1 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oerterp JO19-11072163194423
    2Blauw Wit '34 JO19-31063136171921
    3Gorredijk JO19-11070338211721
    4Fc. Grootegast JO19-1962127121520
    5Jubbega JO19-186022720718
    6Harkema Opeinde JO19-184131213-113
    7VV Opende JO19-182151421-77
    8Rottevalle JO19-192161540-257
    9Drachtster Boys JO19-361051837-193
    10Waskemeer JO19-181071029-193
    11GAVC JO19-28008738-310

    Poulestanden JO19-1 (B3210 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Joure JO19-3110010193
    2Noordwolde JO19-1110012573
    3Siddeburen JO19-111006063
    4Blauw Wit '34 JO19-411009453
    5Elim JO19-111005053
    6Noordscheschut JO19-211008443
    7Lycurgus JO19-211007343
    8ST Ens/Kraggenburg JO19-111006243
    9Haren JO19-111006243
    10Gorredijk JO19-211005143
    11Musselkanaal JO19-211004043
    12ST Omlandia/GEO JO19-111005233
    13Fc. Grootegast JO19-111004133
    14ONS Sneek JO19-211004133
    15Flevo Boys JO19-311003033
    16SC Berlikum JO19-111004223
    17Ruinen JO19-111004223
    18VIOS (O) JO19-1G11004223
    19TOP'63 JO19-111002023
    20Gorredijk JO19-111003213
    21Havelte JO19-111003213
    22MSC/Amslod JO19-211003213
    23Ropta Boys JO19-111002203
    24Wykels Hallum JO19-100000000
    25SC Stadspark JO19-110012200
    26FC Birdaard JO19-1100123-10
    27HOC JO19-1100123-10
    28SVBO JO19-2100123-10
    29HSC JO19-1100124-20
    30ST SJO RVC/Langweer JO19-1100124-20
    31vv Sweel JO19-1100124-20
    32Oerterp JO19-1100102-20
    33Poolster JO19-1100125-30
    34DWP JO19-1100114-30
    35SC Kootstertille JO19-1100114-30
    36Veendam 1894 JO19-2100103-30
    37d' Olde Veste'54 JO19-4100148-40
    38Velocitas 1897 JO19-3100137-40
    39Jubbega JO19-1100126-40
    40RKO JO19-1100126-40
    41FVC JO19-2100115-40
    42FC Zuidlaren JO19-2100104-40
    43SC Joure JO19-4100149-50
    44Giethoorn JO19-1100105-50
    45Gomos JO19-2100106-60
    46Holwierde JO19-11001512-70
    47Drachtster Boys JO19-31001110-90

    Poulestanden JO19-1 (B3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oerterp JO19-1330011389
    2Harkemase Boys JO19-132018446
    3Rottevalle JO19-1310268-23
    4V en V'68 JO19-13003111-100

    Poulestanden JO19-1 (0227 Onder 19 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oerterp JO19-166003052518
    2RWF JO19-1541025151013
    3Harkemase Boys JO19-173221812611
    4Jubbega JO19-1531126151110
    5Harkema Opeinde JO19-153112017310
    6Rottevalle JO19-173042716119
    7VV Opende JO19-1421115697
    8Veenhuizen JO19-162131518-37
    9Gorredijk JO19-262041222-106
    10ST Donkerbroek/Makkinga JO19-161141324-114
    11S.V. Haulerwijk JO19-16105926-173
    12Drachtster Boys JO19-35005741-340
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    14 apr.Jubbega JO19-1 - Oerterp JO19-11 - 7
  • Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechterDetails
    28 apr. 14:00Oerterp JO19-1 - RWF JO19-1Boonstra, T. (Thomas)
    5 mei. 10:30Rottevalle JO19-1 - Oerterp JO19-1
    19 mei. 11:00S.V. Haulerwijk JO19-1 - Oerterp JO19-1