• MO19-1 Veld Zaterdag vrouw

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Jongsma, CynthiaTeamspeler
    Postma, AmarinsTeamspeler
    Poutsma, MarjetTeamspeler
    Veenstra, TinekeTeamspeler
  • Poulestanden MO19-1 (225 Meiden Onder 19 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1GVAV-Rapiditas MO19-155002632315
    2Noordpool UFC MO19-15311137610
    3Roden MO19-152031215-36
    4Oerterp MO19-1410378-13
    5SJO STEO MO19-14022418-142
    6SC Kootstertille MO19-13012314-111

    Poulestanden MO19-1 (229 Meiden Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Buitenpost MO19-1550034122215
    2SJO Bergum BCV Combinatie MO19-1650123131015
    3Roden MO19-173043037-79
    4Oerterp MO19-171151827-94
    5ONB MO19-171151329-164

    Poulestanden MO19-1 (B4690 Zwaluwen jeugdbeker Meiden Onder 19 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ACV MO19-100000000
    2Buitenpost MO19-100000000
    3Gorecht MO19-100000000
    4ST FC Meppel/Alcides MO19-100000000
    5Oerterp MO19-100000000
    6SJO Broekster Walden MO19-100000000
    7SJO RVC MO19-100000000
    8S.C. Stiens MO19-100000000

    Poulestanden MO19-1 (B4610 Zwaluwen jeugdbeker Meiden Onder 19 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST FC Meppel/Alcides MO19-111006153
    2Gorecht MO19-111005143
    3SJO RVC MO19-111004223
    4Buitenpost MO19-111007613
    5SJO Broekster Walden MO19-111005413
    6ACV MO19-100000000
    7Oerterp MO19-100000000
    8S.C. Stiens MO19-100000000
    9Roden MO19-1100167-10
    10Drachtster Boys MO19-1100145-10
    11Heerenveense Boys MO19-1100124-20
    12Heiligerlee MO19-1100115-40
    13Twedo MO19-1100116-50

    Poulestanden MO19-1 (B4600 Zwaluwen jeugdbeker Meiden Onder 19 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oerterp MO19-122005146
    2Drachtster Boys MO19-2200215-40
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    9 apr.Oerterp MO19-1 - Noordpool UFC MO19-11 - 2
    14 apr.Oerterp MO19-1 - GVAV-Rapiditas MO19-10 - 1
    17 apr.Oerterp MO19-1 - SC Kootstertille MO19-15 - 0
  • Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechterDetails
    28 apr. 12:00Oerterp MO19-1 - SJO STEO MO19-1
    5 mei. 14:30GVAV-Rapiditas MO19-1 - Oerterp MO19-1
    8 mei. 19:00Buitenpost MO19-1 - Oerterp MO19-1
    16 mei. 19:30Oerterp MO19-1 - Roden MO19-1
    19 mei. 12:00Noordpool UFC MO19-1 - Oerterp MO19-1
    22 mei. 19:00SJO STEO MO19-1 - Oerterp MO19-1