• 1 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamFunctie
    Bron - Mulder, FennyTeammanager
    Brouwer, FreerkTrainer/coach
    Hijlkema, JorritTeammanager
    Meijer, MatthijsFysiotherapeut
    Roeden, Martijn vanTeammanager
    Veenstra, PeterTeammanager

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boekema, PimTeamspeler
    Boonstra, LarsTeamspelerAanvaller
    Broek, Jesse van denTeamspeler
    Haarsma, RolandTeamspeler
    Heeroma, MarcoTeamspeler
    Hijlkema, JelmerTeamspelerMiddenvelder
    Huitema, JornTeamspeler
    Jansma, WiardTeamspelerMiddenvelder
    Laamers, SionTeamspeler
    Marinus, MarcTeamspeler
    Out, SilTeamspeler
    Pultrum, BernoTeamspeler
    Pultrum, JoranTeamspelerMiddenvelder
    Roeden, Jeroen vanTeamspeler
    Rol, JasperTeamspeler
    Rol, MartijnTeamspeler
    Sibma, Albert PieterTeamspeler
    Wagenaar, JesseTeamspeler
    Walinga, SybrenTeamspeler
    Werff, Erwan van derTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Poulestanden Oerterp 1 ( 3e klasse A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gorredijk 122134549381143
    2Drachten 122126457273042
    3Akkrum 122125547361141
    4Oerterp 12210664536936
    5Read Swart 1229673129233
    6Trinitas 1229584841732
    7sv Olyphia 12287748381031
    8Renado 12293103235-330
    9fc Harlingen 12284104346-328
    10Friesland 12283113742-527
    11Oosterlittens 1226883748-1126
    12FC Oldemarkt 12264123450-1622
    13DTD 12247113550-1519
    14De Blesse 12236132855-2715

    Poulestanden Oerterp 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 3 15 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oerterp 13300193169
    2MKV'29 132016426
    3Wispolia 1310279-23
    4FFS 13003117-160

    Poulestanden Oerterp 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde Groep 1 KO Regio 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1V.V. Heerenveen 11100110113
    2Blauw Wit '34 11100100103
    3ONS Sneek 111008263
    4Leovardia 111006153
    5Jubbega 111005053
    6AVC 111005143
    7LSC 1890 111005143
    8Friesland 111005233
    9Balk 111004133
    10Broekster Boys 111004133
    11Drachtster Boys 111004133
    12S.C. Stiens 111004133
    13RWF 111003033
    14Drachten 111004223
    15Buitenpost11003123
    16LAC Frisia 1883 111002023
    17Hardegarijp 111004313
    18Be Quick D 111003213
    19Makkum 111003213
    20CVVO 111002113
    21HJSC 111002113
    22Noordbergum 111002113
    23Minnertsga 111001103
    24Ropta Boys 110011100
    25DWP 1100134-10
    26Akkrum 1100123-10
    27SC Kootstertille 1100123-10
    28Oerterp 1100112-10
    29ONT 1100112-10
    30FC Surhústerfean 1100112-10
    31Workum 1100124-20
    32Gorredijk 1100113-20
    33SC Twijzel 1100102-20
    34FC Oldemarkt 1100125-30
    35SC Boornbergum'80 1100114-30
    36Heerenveense Boys 1100114-30
    37Oldeholtpade 1100114-30
    38FC Wolvega 1100114-30
    39Read Swart 1100103-30
    40FC Birdaard 1100115-40
    41Geel Wit 1100115-40
    42V.V. Heeg 1100116-50
    43SC Veenwouden 1100105-50
    44Eastermar 1100128-60
    45Trinitas 11001010-100
    46Dokkum 11001011-110
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 apr.Oosterlittens 1 - Oerterp 13 - 1
    21 apr.Oerterp 1 - sv Olyphia 10 - 0
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 apr. 14:00Gorredijk 1 - Oerterp 1Sportpark Kortezwaag
    5 mei. 14:00Oerterp 1 - Friesland 1Sportpark De Griene Greide
    20 mei. 14:00DTD 1 - Oerterp 1Sportpark DTD