• 1 Veld Zondag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspeler
    Boonstra, LarsTeamspelerAanvaller
    Broek, Jesse van denTeamspeler
    Brouwer, FreerkTeamspelerVerdediger
    Couperus, GealeTeamspelerDoelverdediger
    Dijk, Kees-JanTeamspelerMiddenvelder
    Hijlkema, JelmerTeamspelerMiddenvelder
    Hijlkema, JorritTeamspelerMiddenvelder
    Hoekstra, FolkertTeamspelerAanvaller
    Jansma, WiardTeamspelerMiddenvelder
    Pultrum, JoranTeamspelerMiddenvelder
    Taekema, JorrytTeamspelerVerdediger
    Walinga, SybrenTeamspeler
  • Poulestanden Oerterp 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Lemelerveld 1129213492529
    2Jubbega 11182135122326
    3LAC Frisia 1883 11282226131326
    4SC Emmeloord 1126332317621
    5LSC 1890 11261534191519
    6Heerde 11145230171317
    7Dedemsvaart 1125252230-817
    8Zuidwolde 1124352527-215
    9EMMS 1123452432-813
    10Beilen 1123361725-812
    11Oerterp 1123362033-1312
    12DTD 1121651528-139
    13Drachten 1122372237-159
    14VENO 11211101240-284

    Poulestanden Oerterp 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Drachtster Boys 111007073
    2SC Joure 111006153
    3SDS 111005053
    4Oerterp 111005143
    5WTOC 111004043
    6VC Trynwalden 111005233
    7Drachten 111004133
    8ONS Sneek 211004133
    9Buitenpost11003123
    10Dokkum 111003123
    11't Fean'58 111003123
    12Read Swart 111003123
    13Leovardia 111002023
    14ONT 111004313
    15Renado 111003213
    16Surhuisterveen 111003213
    17LAC Frisia 1883 111002113
    18Rijperkerk 111002113
    19RWF 111002113
    20Terschelling 111002203
    21Leeuwarder Zwaluwen 111002203
    22Heerenveense Boys 111002203
    23V.V. Heeg 111001103
    24Oosterlittens 110012200
    25Kollum 110012200
    26SWZ Boso Sneek 110012200
    27Balk 110011100
    28Oldeholtpade 1100134-10
    29Oeverzwaluwen 1100123-10
    30Trinitas 1100123-10
    31DIO Oosterwolde 1100112-10
    32sv Olyphia 1100112-10
    33Zeerobben 1100112-10
    34Akkrum 1100113-20
    35Blauw Wit '34 1100113-20
    36Foarut 1100113-20
    37V.V. Heerenveen 1100113-20
    38Delfstrahuizen 1100102-20
    39ONB 1100125-30
    40Makkum 1100114-30
    41Wykels Hallum 1100114-30
    42Broekster Boys 1100115-40
    43SC Twijzel 1100104-40
    44Gorredijk 1100116-50
    45Rottevalle 1100105-50
    46St.Annaparochie 1100107-70

    Poulestanden Oerterp 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Broekster Boys 13300144109
    2Oerterp 13201811-36
    3Be Quick D 1310258-33
    4Gruno 13003711-40

    Poulestanden Oerterp 1 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1LAC Frisia 1883 111004043
    2SC Joure 111004133
    3ONT 111004133
    4Renado 111003033
    5RWF 111004223
    6Leeuwarder Zwaluwen 111003123
    7Heerenveense Boys 111003213
    8Leovardia 111003213
    9V.V. Heeg 111002113
    10Read Swart 111002203
    11Buitenpost11002203
    12Rijperkerk 100000000
    13Surhuisterveen 110012200
    14Drachtster Boys 110012200
    15Oerterp 1100123-10
    16ONS Sneek 2100123-10
    17Dokkum 1100112-10
    18VC Trynwalden 1100124-20
    19Drachten 1100113-20
    20't Fean'58 1100114-30
    21Terschelling 1100114-30
    22WTOC 1100103-30
    23SDS 1100104-40
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 jan. 14:00EMMS 1 - Oerterp 1Sportpark De Kei
    2 feb. 14:00Oerterp 1 - Drachten 1Sportpark De Griene Greide
    9 feb. 14:00VENO 1 - Oerterp 1Sportpark "de Benten"
    16 feb. 14:00Oerterp 1 - Zuidwolde 1Sportpark De Griene Greide