• 3 Veld Zondag man

  • Oerterp 3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bergsma, SietseTeamspeler
    Boonstra, JanTeamspelerAanvaller
    Boonstra, WiebeTeamspeler
    Groot, Matthijs Daniel deTeamspeler
    Grupstra, RenkoTeamspeler
    Jager, Jan deTeamspelerMiddenvelder
    Jager, Redmar deTeamspelerVerdediger
    Jongstra, PieterTeamspelerAanvaller
    Lukassen, VincentTeamspeler
    Postma, RemcoTeamspeler
    Rol, SanderTeamspeler
    Smeden, Jurjen vanTeamspelerDoelverdediger
    Terpstra, MennoTeamspelerMiddenvelder
    Veen, Folkert v.d.TeamspelerVerdediger
    Veen, Sjirk van derTeamspelerDoelverdediger
    Veer, Hein v.d.TeamspelerVerdediger
    Veer, Wietze v.d.TeamspelerAanvaller
    Vegt, Sander deTeamspeler
    Wal, Imro v.d.Teamspeler
    Westerhuis, PieterTeamspelerVerdediger
    Zeilstra, RoelTeamspelerVerdediger

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Poulestanden Oerterp 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ONB 4980160194124
    2S.V. Haulerwijk 287013492521
    3Wispolia 2116053529618
    4vv Stânfries 275112992016
    5SC Boornbergum'80 295042320315
    6Donkerbroek 2105052636-1015
    7vv Gersloot 1941430191113
    8FC Fochteloo 274031513212
    9Oerterp 3103072348-259
    10Read Swart 4102261935-168
    11Blue Boys 261141128-174
    12Mildam 310019747-401

    Poulestanden Oerterp 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oerterp 311007343
    2De Wilper Boys 3100137-40

    Poulestanden Oerterp 3 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eext 31100130133
    2SSA DVC Dedemsvaart 61100131123
    3VKW 61100110113
    4Stadskanaal 511007073
    5M.S.C. 311009453
    6Bellingwolde 311006153
    7HSC 411006153
    8ONB 311006153
    9VKW 511005053
    10Helpman 611007343
    11Kwiek 711006243
    12vv Sweel 311005143
    13Zuidlaarderveen 211005143
    14Buitenpost 211004043
    15LAC Frisia 1883 211004043
    16Gomos 411004043
    17S.V. Haulerwijk 211004043
    18ZNC 2 (zo)11004043
    19FC Oldemarkt 411006333
    20Langezwaag 211005233
    21SSA DVC Dedemsvaart 511005233
    22Beilen 511004133
    23Dwingeloo 411004133
    24Nieuweschoot 311004133
    25SSA DVC Dedemsvaart 711004133
    26Engelbert 311003033
    27FC Fochteloo 211003033
    28SC Stadspark 611003033
    29vv Stânfries 211003033
    30VIOS (O) 211004223
    31LSC 1890 711003123
    32BATO 311003123
    33Borger 2 zo.11003123
    34Gasselternijveen 311003123
    35IJhorst 311003123
    36vv Sneek Wit Zwart 211003123
    37Thor 211003123
    38Zwartemeerse Boys 311003123
    39Farmsum 411002023
    40JVV 211002023
    41SVDB 111004313
    42IJhorst 211003213
    43Blauw Rood 3JM11002113
    44SC Emmeloord 1011002113
    45Groen Geel 511002113
    46Pekelder Boys 311002113
    47Wildervank 211002113
    48Heiligerlee 411001013
    49Valthermond 411004403
    50Giethoorn 311003303
    51LTC 211001103
    52Noordpool-U.F.C. 211000003
    53Blauwhuis 200000000
    54GSAVV Forward 1600000000
    55Groninger Boys 500000000
    56SC Erica 510014400
    57SC Emmeloord 810013300
    58TLC 410011100
    59NEC Delfzijl 210010000
    60Gieten 6100134-10
    61Zuidwolde 5100123-10
    62FC Lewenborg 5100112-10
    63LSC 1890 8100112-10
    64FC Oldemarkt 3100112-10
    65Pekelder Boys 4100112-10
    66Siddeburen 3100112-10
    67BNC 2100101-10
    68ST HOC/ValtherBoys 7100124-20
    69Akkrum 4100113-20
    70Akkrum 3100113-20
    71Froombosch 2100113-20
    72Heiligerlee 3100113-20
    73Musselkanaal 5100113-20
    74Ruinen 4100113-20
    75Tijnje 2100113-20
    76Valthermond 5100113-20
    77Helpman 4100102-20
    78Veelerveen 3100102-20
    79Scheerwolde 2100136-30
    80DSC'65 2100125-30
    81SC Joure 2100125-30
    82SC Emmeloord 9100114-30
    83LEO (Loon) 4100114-30
    84Smilde'94 2100114-30
    85USV 3100114-30
    86Dwingeloo 3100103-30
    87Engelbert 4100103-30
    88Harkstede 2100103-30
    89ST Zandhuizen/Sport Vereent 2100103-30
    90Mamio 3100137-40
    91WVV 3100126-40
    92ST HOC/ValtherBoys 6100115-40
    93Stadskanaal 4100115-40
    94Donkerbroek 2100104-40
    95Gorredijk 5100104-40
    96Oerterp 3100104-40
    97Peize 4100104-40
    98Pekelder Boys 2100104-40
    99Ruinerwold 4100149-50
    100Friesland 3100116-50
    101Hoogezand 4100116-50
    102Wedde 4100116-50
    103ST HOC/ValtherBoys 5100105-50
    104Buinen 3100107-70
    105Rolder Boys 51001011-110
    106EHS'85 31001113-120
    107Gieterveen 21001013-130
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 jan. 10:00Oerterp 3 - Read Swart 4Sportpark De Griene Greide
    6 feb. 13:00S.V. Haulerwijk 2 - Oerterp 3Sportpark De Hichte
    13 feb. 10:00Oerterp 3 - vv Gersloot 1Sportpark De Griene Greide