• 3 Veld Zondag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boonstra, JanTeamspelerAanvaller
    Boonstra, WiebeTeamspeler
    Groot, Matthijs Daniel deTeamspeler
    Grupstra, RenkoTeamspeler
    Jager, Jan deTeamspelerMiddenvelder
    Jager, Redmar deTeamspelerVerdediger
    Jongstra, PieterTeamspelerAanvaller
    Postma, RemcoTeamspeler
    Rol, SanderTeamspeler
    Smeden, Jurjen vanTeamspelerDoelverdediger
    Terpstra, MennoTeamspelerMiddenvelder
    Veen, Folkert v.d.TeamspelerVerdediger
    Veen, Sjirk van derTeamspelerDoelverdediger
    Veer, Hein v.d.TeamspelerVerdediger
    Veer, Wietze v.d.TeamspelerAanvaller
    Vegt, Sander deTeamspeler
    Westerhuis, PieterTeamspelerVerdediger
    Zeilstra, RoelTeamspelerVerdediger

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Poulestanden Oerterp 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ONB 454012112912
    2vv Gersloot 14301237169
    3S.V. Haulerwijk 24301188109
    4Wispolia 24301141139
    5vv Stânfries 23201133106
    6Read Swart 43201912-36
    7SC Boornbergum'80 2420279-26
    8FC Fochteloo 25203911-26
    9Donkerbroek 252031218-66
    10Oerterp 35104821-133
    11Mildam 33003210-80
    12Blue Boys 23003721-140

    Poulestanden Oerterp 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oerterp 311007343
    2De Wilper Boys 3100137-40

    Poulestanden Oerterp 3 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kwiek 711006243
    2Akkrum 300000000
    3Akkrum 400000000
    4BATO 300000000
    5Beilen 500000000
    6Bellingwolde 300000000
    7Blauw Rood 3JM00000000
    8Blauwhuis 200000000
    9BNC 200000000
    10Borger 2 zo.00000000
    11Buinen 300000000
    12Buitenpost 200000000
    13Donkerbroek 200000000
    14DSC'65 200000000
    15Dwingeloo 400000000
    16Dwingeloo 300000000
    17Eext 300000000
    18EHS'85 300000000
    19SC Emmeloord 1000000000
    20SC Emmeloord 800000000
    21SC Emmeloord 900000000
    22Engelbert 400000000
    23Engelbert 300000000
    24SC Erica 500000000
    25Farmsum 400000000
    26FC Fochteloo 200000000
    27GSAVV Forward 1600000000
    28Friesland 500000000
    29Friesland 300000000
    30LAC Frisia 1883 200000000
    31Froombosch 200000000
    32Gasselternijveen 300000000
    33Gieten 600000000
    34Gieterveen 200000000
    35Giethoorn 300000000
    36Gomos 400000000
    37Gorredijk 500000000
    38Groen Geel 500000000
    39Groninger Boys 500000000
    40Harkstede 200000000
    41S.V. Haulerwijk 200000000
    42Heiligerlee 300000000
    43Heiligerlee 400000000
    44Helpman 600000000
    45Helpman 400000000
    46ST HOC/ValtherBoys 500000000
    47ST HOC/ValtherBoys 700000000
    48ST HOC/ValtherBoys 600000000
    49Hoogezand 400000000
    50HSC 400000000
    51IJhorst 200000000
    52IJhorst 300000000
    53SC Joure 200000000
    54JVV 200000000
    55Langezwaag 200000000
    56LEO (Loon) 400000000
    57FC Lewenborg 500000000
    58LSC 1890 700000000
    59LSC 1890 800000000
    60LTC 200000000
    61Mamio 300000000
    62M.S.C. 300000000
    63Musselkanaal 500000000
    64NEC Delfzijl 200000000
    65Nieuweschoot 300000000
    66Noordpool-U.F.C. 200000000
    67Oerterp 300000000
    68FC Oldemarkt 300000000
    69FC Oldemarkt 400000000
    70ONB 300000000
    71Peize 400000000
    72Pekelder Boys 200000000
    73Pekelder Boys 400000000
    74Pekelder Boys 300000000
    75Rolder Boys 500000000
    76Ruinerwold 400000000
    77Ruinen 400000000
    78Scheerwolde 200000000
    79Siddeburen 300000000
    80Smilde'94 200000000
    81vv Sneek Wit Zwart 200000000
    82SSA DVC Dedemsvaart 500000000
    83SSA DVC Dedemsvaart 600000000
    84SSA DVC Dedemsvaart 700000000
    85Stadskanaal 500000000
    86Stadskanaal 400000000
    87SC Stadspark 600000000
    88vv Stânfries 200000000
    89SVDB 100000000
    90vv Sweel 300000000
    91Thor 200000000
    92Tijnje 200000000
    93TLC 400000000
    94USV 300000000
    95Valthermond 400000000
    96Valthermond 500000000
    97Veelerveen 300000000
    98VIOS (O) 200000000
    99VKW 500000000
    100VKW 600000000
    101Wedde 400000000
    102Wildervank 200000000
    103ST Zandhuizen/Sport Vereent 200000000
    104ZNC 2 (zo)00000000
    105Zuidlaarderveen 200000000
    106Zuidwolde 500000000
    107Zwartemeerse Boys 300000000
    108WVV 3100126-40
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 okt.Oerterp 3 - Mildam 34 - 1
    10 okt.vv Gersloot 1 - Oerterp 36 - 0
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    17 okt. 10:00Oerterp 3 - LAC Frisia 1883 2Sportpark De Griene Greide
    31 okt. 10:00Oerterp 3 - ONB 4Sportpark De Griene Greide
    7 nov. 11:00Donkerbroek 2 - Oerterp 3Sportpark Ontwijk