• 4 Veld Zondag man

  • Oerterp 4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boonstra, BobbyTeamspeler
    Heeroma, JacobTeamspeler
    Hijlkema, GerkTeamspeler
    Jong, Keimpe deTeamspeler
    Marinus, SikkeTeamspeler
    Meer, Rene v.d.Teamspeler
    Meijer, MatthijsTeamspeler
    Posthumus, WimTeamspeler
    Visser, JelleTeamspeler
    Wagenaar, GebboTeamspeler
    Walinga, GertTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Poulestanden Oerterp 4 ( 5e klasse 15 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gomos 411007073
    2Zevenhuizen 311006063
    3Peize 311007343
    4Zuidhorn 211003033
    5De Wilper Boys 311003213
    6S.V. Haulerwijk 200000000
    7TLC 2100123-10
    8Smilde'94 4100103-30
    9V.V. Westerkwartier 3100137-40
    10Oerterp 4100106-60
    11GVB 2100107-70
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 sep.vv Oerterp JO15-1 - vv Oudehaske JO15-15 - 4
    25 sep.Zevenhuizen 3 - Oerterp 46 - 0
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 okt. 10:00Oerterp 4 - V.V. Westerkwartier 3Sportpark De Griene Greide
    9 okt. 10:00De Wilper Boys 3 - Oerterp 4Sportpark De Wilper Boys