• DEZE WEEK…………(35)

  De schoolvakanties zijn begonnen….iedereen wil van een fijne zomer genieten….de trainingen zijn gestopt…de Griene Greide is gesloten….het gewone leven komt weer een beetje op gang….ook Drieske uit Negentienhonderdvierenvijftig gaat er even tussen uit….in augustus starten we weer met Deze week……..fijne vakantie….blijf gezond….en tot ziens in augustus…..

  Wat verder opviel deze week:

  -          De quizvraag van vorige week was: in het seizoen 2007-2008 speelde Oerterp 1 een thuiswedstrijd….Kees-Jan scoorde al na twee minuten…..oom Dienko nam niet veel later de tweede treffer voor zijn rekening…gebeurt niet vaak dat oom en oomzegger in dezelfde wedstrijd scoren….het leverde Oerterp drie punten op…..vraag: wie was de tegenstander? …het goede antwoord was Surhuisterveen…..Kees-Jan (uiteraard) en Jelmer wisten het goede antwoord.

  -          Las op deze site, dat de beurs moest worden getrokken voor de gele en rode kaarten….een aantal zal wel geschrokken zijn….een gele kaart kost € 15,00 en een rode kaart €27.50….dan kan het met een paar kaarten aardig oplopen….gelukkig in deze was, dat het seizoen kort was…

  -          De KNVB maakte bekend dat de al reeds vastgestelde speeldagenkalender gewoon kan worden afgewerkt…. Dus in het laatste weekend van augustus (29 en 30) de eerste bekerwedstrijden en op 19 en 20 september de start van de competitie…

  -          Er worden wel voorwaarden gesteld voor het publiek…. 1,5 m uit elkaar.. komen er blauwe stippen rondom het veld?... waar je op moet staan?….spreekkoren en gezang zijn uit den boze….zal lastig worden voor SkieppeLeaneSide…..

  -          Seizoen helemaal ten einde.. toch werden er einde seizoen bijeenkomsten georganiseerd…Oerterp 4 hield een viswedstrijd….sommigen vingen wel een meter aan vis (Pieter) en sommigen helemaal niets…..een moeilijke quiz maakte de bijeenkomst compleet…

  -          Oerterp 1 nam afscheid van een aantal prominenten……ass scheids Wietske…..tweede keeper Stefan….de trouwe linksback Marko….trainer Germ…en leider Andries… met mooie woorden en bloemen en presentjes werden zijn zij  in het zonnetje gezet….

  -          Dit jaar geen einde seizoensfeest, maar een seizoenstart feest in augustus of september…

  -          Er zijn nog twee nagekomen overschrijvingen…jeugdspeler Albert gaat naar Hark. Boys…. Terwijl jeugdspeelster Jeldau overkomt van RWF…

  -          Geen nieuwe quizvraag…want dit is de laatste Deze week……van het seizoen…in augustus zijn we er weer…hopelijk kunnen we dan weer verslagen opnemen.

  -          Nog een paar belangrijke data om. Voor de liefhebber om naar uit te kijken:..

  A-categorie: 10 juli bekendmaking competitie-indeling…….24 juli publicatie bekerpoules…25 juli bekendmaking programma beker….22 augustus bekendmaking competitieprogramma

  B-categorie: 7 augustus bekerindelingen…..8 augustus programma bekerwedstrijden….21 augustus publicatie competitie-indelingen….22 augustus bekendmaking wedstrijdprogramma

  -          Nog een paar leuke weetjes:

  Marko heeft 269 wedstrijden in Oerterp 1 gespeeld…..

  -          Folkert, spits van Oerterp 1, heeft 301 doelpunten gemaakt in het amateurvoetbal..

  -          Piet, de verzorger van Oerterp, is 41 jaar aan de club verbonden en strijkt, masseert en behandelt rustig door…

  -          Lippe Wonen is al bijna 40 jaar hoofd en shirtsponsor van Oerterp…heel bijzonder…je hoort het niet vaak dat er zo’n trouwe sponsor is….

  -          Iedereen een fijne vakantie toegewenst…..

  -          Volgende week dus geen Deze week..…… maar zijn er zaken, gebeurtenissen en of mooie doelpunten, die het vermelden waard zijn, dan graag een bericht naar info@vv-oerterp.nl

  Drieske uit negentienhonderdenvierenvijftig