• JO17-1 Veld Zaterdag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Haarsma, RolandTeamspeler
    Jong, Sander deTeamspeler
    Roeden, Dennis vanTeamspeler
    Rol, MartijnTeamspeler
    Sibma, Albert PieterTeamspeler
    Wijk, Arjen v.d.Teamspeler
  • Poulestanden Oerterp JO17-1 (0236 Onder 17 competitie (najaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Harkemase Boys JO17-1980137152224
    2Oerterp JO17-1970234191521
    3Drachtster Boys JO17-2961241221919
    4RWF JO17-195042627-115
    5SJO Feanstars JO17-194052623312
    6ONB JO17-194052226-412
    7Fc. Grootegast JO17-193151826-810
    8Kollum JO17-192251826-88
    9Marum JO17-192071124-136
    10ONT JO17-192071641-256

    Poulestanden Oerterp JO17-1 (B3400 Onder 17 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Harkemase Boys JO17-13300142129
    2Oerterp JO17-1320114776
    3RWF JO17-131029633
    4Harkema Opeinde JO17-13003224-220

    Poulestanden Oerterp JO17-1 (0238 Onder 17 competitie (voorjaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Harkemase Boys JO17-175111651116
    2SJO Oudega/HJSC/Heeg JO17-17430147715
    3V.V. Heerenveen JO17-274211913614
    4Leovardia JO17-174212217514
    5Leeuwarder Zwaluwen JO17-174122018213
    6LAC Frisia 1883 JO17-27232191819
    7Oerterp JO17-172321214-29
    8Drachtster Boys JO17-27223181268
    9Workum JO17-17214151327
    10Blauw Wit '34 JO17-271241113-25
    11Akkrum JO17-171241016-65
    12St.Annaparochie JO17-17007838-300
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    6 apr.Oerterp JO17-1 - SJO Oudega/HJSC/Heeg JO17-11 - 1
    13 apr.Leovardia JO17-1 - Oerterp JO17-12 - 2
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 mei. 14:00Oerterp JO17-1 - St.Annaparochie JO17-1Sportpark De Griene Greide
    11 mei. 10:30LAC Frisia 1883 JO17-2 - Oerterp JO17-1Sportpark De Magere Weide
    18 mei. 14:30Oerterp JO17-1 - Blauw Wit '34 JO17-2Sportpark De Griene Greide