• Hierbij de voorlopige elftal-indeling senioren heren en vrouwen.
    Met elkaar zullen  we er een prachtig seizoen van maken.
    Stel een anderen niet teleur, als je voor andere elftal wordt gevraagd.
    Samenwerken met een positieve insteek is het credo.
    Alvast een fijn voetbalseizoen toegewenst

    VOORLOPIGE ELFTAL-INDELINGEN SEIZOEN 2021-2022

       

    A-SELECTIE

     

    1

    Boekema, Pim

    2

    Boonstra, Lars

    3

    Broek, Jesse van den

    4

    Dijk, Kees-Jan

    5

    Haarsma, Roland

    6

    Heeroma, Marco

    7

    Hijlkema, Jelmer

    8

    Hijlkema, Jorrit

    9

    Hoek, Teake van der

    10

    Jansma, Wiard

    11

    Pultrum, Berno

    12

    Pultrum, Joran

    13

    Roeden, Dennis van

    14

    Roeden, Martijn van

    15

    Sibma, Albert-Pieter

    16

    Smits, Koert

    17

    Taekema, Jorryt

    18

    Walinga, Sybren

    19

    Wijk, Arjen v.d.

    trainer

    Freerk Brouwer

    leider

    Otto de Wrede

    verz

    Piet Muskita

    opm

    gaan spelen voor Oerterp 1 en 2

     

    trainingen: Dinsdag en vrijdag 20.00-21.30

     

    start trainingen dinsdag 3 augustus

       
       

     

     

    B-SELECTIE

     
       

    1

    Algra, Harm-Jesse

    2

    Algra, Rindert

    3

    Bonthuis, Randy

    4

    Dijk, Jorrit

    5

    Haan, Hans de

    6

    Ham, Martin

    7

    Heinstra, Jur

    8

    Hoitema, Mike

    9

    Jong, Ewout de

    10

    Jong, Sander de

    11

    Lukassen, Vincent

    12

    Marinus, Marc

    13

    Oppedijk, Elte

    14

    Roeden, Jeroen van

    15

    Rol, Martijn

    16

    Rossenberg, Jordy Jesse

    17

    Taekema, Taeke

    18

    Til, Fabian

    19

    Varwijk, Pieter Halbe

    20

    Vries, Jorn de

    21

    Vries, Sven de

    22

    Wagenaar, Jesse

    23

    Wal, Imro v.d.

    24

    Zandstra, Louis

    trainer

    Anno de Vries

    leider

    Anno de Vries

     

    gaan spelen voor Oerterp 2 en 3

     

    trainingen: dinsdag en vrijdag 19.00 u-20.00 u

     

    eerste training: vrijdag 13 augustus

       

     

     

    OERTERP 3

     

    1

    Boonstra, Jan

    2

    Boonstra, Wiebe

    3

    Grupstra, Renko

    4

    Hosseini, Arman

    5

    Huisman, Wolter

    6

    Jager, Jan de

    7

    Jager, Redmar de

    8

    Jongsma, Arjan

    9

    Jongstra, Pieter

    10

    Postma, Remco

    11

    Rol, Sander

    12

    Smeden, Jurjen van

    13

    Terpstra, Menno

    14

    Veen, Folkert v.d.

    15

    Veen, Sjirk van der

    16

    Veer, Hein v.d.

    17

    Veer, Wietze v.d.

    18

    Vegt, Sander de

    19

    Weersing, Boyd

    20

    Westerhuis, Pieter

    21

    Wijk, Richard van

    22

    Zeilstra, Roel

    23

    Zijlstra, Chris

    leiders

    Pieter Westerhuis/Pieter Jongstra

     

    gaan spelen voor Oerterp 3 en soms Oerterp 4

     

    training vrijdag 19.30-20.30

     

    eerste training vrijdag 13 aug

       

     

     

    OERTERP 4

     

    1

    Annema, Johannes

    2

    Boonstra, Bobby

    3

    Boudens, Maarten

    4

    Dijkstra, Hendrik

    5

    Doeland, Teun

    6

    Heeroma, Jacob

    7

    Heuker, Johannes

    8

    Hijlkema, Gerk

    9

    Huizinga, Minne

    10

    Jong, Eddy-Wim de

    11

    Jong, Keimpe de

    12

    Khilji, Alex

    13

    Marinus, Sikke

    14

    Meer, Rene v.d.

    15

    Posthumus, Wim

    16

    Poutsma, Martijn

    17

    Sikkema, Nico

    18

    Varwijk, Eise

    19

    Visser, Jelle

    20

    Vries, Johnny de

    21

    Wagenaar, Gebbo

    22

    Walinga, Gert

    leider

    Appie Mulder

     

    training: vrijdag 19.30 u-20.30

     

    eerste training: vrijdag 13 augustus

       
       

     

     

    OERTERP VR

     

    1

    Belt, Simone van den

    2

    Boekema, Iris

    3

    Doeland, Sanne

    4

    Eijden, Lisette van

    5

    Havinga, Marjan

    6

    Hijlkema, Bernou

    7

    Hofstee, Ilse

    8

    IJpenga, Kelly

    9

    Jongsma, Cynthia

    10

    Jongsma-Hofstee, Diny

    11

    Meer, Laura van der

    12

    Meer, Renee van der

    13

    Nijmeijer, Nina

    14

    Poelman, Wianne

    15

    Postma, Amarins

    16

    Poutsma, Marjet

    17

    Terlage, Esmee

    18

    Vries, Marijke de

    19

    Vries, Maxime de

    20

    Wagenaar, Nathaly

    21

    Walinga, Maaike

    22

    Zandberg, Esther

    trainers

    Sybren Walinga en Teake Teakema

    leiders

    Sybren Walinga en Teake Teakema

     

    trainingen: maandag/woensdag 19.30 u-20.45

     

    eerste training maandag 16 augustus