• VR1 Veld Zaterdag vrouw

  • Oerterp VR1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Belt, Simone van denTeamspeler
    Boekema, IrisTeamspeler
    Doeland, SanneTeamspeler
    Eijden, Lisette vanTeamspeler
    Havinga, MarjanTeamspeler
    Hijlkema, BernouTeamspeler
    Hofstee, IlseTeamspeler
    IJpenga, KellyTeamspeler
    Jongsma, CynthiaTeamspeler
    Meer, Laura van derTeamspeler
    Meer, Renée van derTeamspeler
    Nijmeijer, NinaTeamspeler
    Poelman, WianneTeamspeler
    Poutsma, MarjetTeamspeler
    Terlage, EsmeeTeamspeler
    Vries, Marijke deTeamspeler
    Wagenaar, NathalyTeamspeler
    Wiering, HelgaTeamspeler
    Zandberg, EstherTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jan. 14:00Oerterp VR1 - ONT VR1Sportpark De Griene Greide
    12 feb. 12:30VC Trynwalden VR1 - Oerterp VR1Sportpark Keatsjemuoilan
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Oerterp VR1 (216 Vrouwen Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zuidhorn VR21273232122024
    2Oerterp VR177004724521
    3Ternaard VR1960333141918
    4VC Trynwalden VR196033433118
    5ONT VR1116052328-518
    6ST Anjum/Ropta Boys VR1104152026-613
    7WTOC VR1104061438-2412
    8Kollum VR163121010010
    9ST Drachten/TFS VR173131315-210
    10FC Burgum VR362041125-146
    11S.V. Haulerwijk VR161141012-24
    12ST Drachtster Boys/Boornbergum'80 VR17115915-64
    13Noordbergum VR18008531-260

    Poulestanden Oerterp VR1 (B2400 Vrouwen beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oerterp VR1110010283
    2Kollum VR11001210-80

    Poulestanden Oerterp VR1 (B2410 Vrouwen beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oerterp VR111003123
    2QVC VR1100113-20

    Poulestanden Oerterp VR1 (B2420 Vrouwen beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oerterp VR11100120123
    2Helpman VR31100100103
    3VVI VR111008083
    4vv Winsum VR311005053
    5SC Bolsward VR111006243
    6ST Asser Boys/FC Assen VR111005143
    7Oudega VR111005143
    8Mildam VR111004043
    9SC Stadspark VR111005233
    10ST Aengwirden/Akkrum VR111004133
    11St.Annaparochie VR211004133
    12Vitesse'63 VR211003123
    13vv Steenwijk VR111004313
    14DESZ VR111003213
    15HS'88 VR211003213
    16ST NKVV/Germanicus/CSVC VR111003213
    17SV Bedum VR211002113
    18De Sweach VR111002113
    19VKW VR111002113
    20Zuidhorn VR211002113
    21S.V. Haulerwijk VR111001013
    22ST HOC/Valthermond VR111001103
    23SC Rouveen VR111001103
    24Helpman VR400000000
    25HFC '15 VR100000000
    26FC Oldemarkt VR100000000
    27VVS VR100000000
    28Tonego VR110011100
    29Schoonebeek VR110011100
    30SJO NWVV/Titan VR1100134-10
    31Noordscheschut VR1100123-10
    32Rolder Boys VR1100123-10
    33Schoonebeek VR2100123-10
    34The Knickerbockers VR5100112-10
    35SJO ZVC '14 VR1100112-10
    36vv Sneek Wit Zwart VR2100112-10
    37VVSV '09 VR1100112-10
    38ST FC Meppel/Alcides VR3100101-10
    39Heerenveense Boys VR3100113-20
    40Oranje Nassau VR5100125-30
    41DTD VR1100114-30
    42HJSC VR1100114-30
    43Leeuwarder Zwaluwen VR2100126-40
    44The Knickerbockers VR4100115-40
    45ONT VR1100115-40
    46ST Dronrijp/Foarut VR1100104-40
    47ST VAKO/Tynaarlo VR1100105-50
    48Ternaard VR1100108-80
    49Heiligerlee VR11001010-100
    50ST Anjum/Ropta Boys VR11001012-120