• VR1 Veld Zaterdag vrouw

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aardema, SjameeTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Belt, Simone van denTeamspeler
    Boekema, IrisTeamspeler
    Doeland, SanneTeamspeler
    Havinga, MarjanTeamspeler
    Heide, Korien van derTeamspeler
    Hijlkema, BernouTeamspeler
    Hofstee, IlseTeamspeler
    Jongsma, CynthiaTeamspeler
    Meer, Laura van derTeamspeler
    Meer, Renée van derTeamspeler
    Nijmeijer, NinaTeamspeler
    Postma, AmarinsTeamspeler
    Poutsma, MarjetTeamspeler
    Terlage, EsmeeTeamspeler
    Vegt, Danique deTeamspeler
    Vreeling, MaaikeTeamspeler
    Wagenaar, NathalyTeamspeler
    Zuuk, Melissa vanTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 jan. 14:30Waskemeer VR1 - Oerterp VR1Sportpark 't Ald Leger
    1 feb. 14:30ST Drachtster Boys/Boornbergum'80 VR1 - Oerterp VR1Sportpark Drachtster Bos
    8 feb. 14:00Oerterp VR1 - Oosterstreek VR1Sportpark De Griene Greide
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 jan.Oerterp VR1 - De Blesse VR16 - 1
  • Poulestanden Oerterp VR1 (216 Vrouwen Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oerterp VR11091057104728
    2ST Drachtster Boys/Boornbergum'80 VR11072133141923
    3Mildam VR1760132102218
    4Drachten VR1751134142016
    5Oosterstreek VR1105141926-716
    6V.V. Heerenveen VR294051733-1612
    7SVO EBC/Delfstrahuizen VR172141719-27
    8SJO WTTC VR272051326-136
    9ST Aengwirden/Akkrum VR192071331-186
    10De Blesse VR1102081334-216
    11Waskemeer VR16123912-35
    12Heerenveense Boys VR3101271644-285

    Poulestanden Oerterp VR1 (B2400 Vrouwen beker)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oerterp VR13300243219
    2Harkemase Boys VR13201219126
    3TFS VR13102523-183
    4ST Houtigehage/'t Fean'58 VR13003116-150

    Poulestanden Oerterp VR1 (B2410 Vrouwen beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Rouveen VR111007073
    2ST HOC/Valthermond VR111009363
    3Dwingeloo VR111008263
    4VC Trynwalden VR111006153
    5SPW VR111007343
    6ST Westerwolde/Veelerveen VR111005143
    7Oudega VR111004043
    8Oerterp VR111006333
    9Drachten VR111004133
    10Zevenhuizen VR111003033
    11FC Burgum VR311005323
    12SDS VR111004223
    13Vitesse'63 VR211003213
    14GVAV-Rapiditas VR111002113
    15Urk VR111002113
    16DVC Appingedam VR111001013
    17SVBO VR111001013
    18GAVC VR111001103
    19Gorecht VR211000003
    20S.V. Haulerwijk VR100000000
    21Zeerobben VR100000000
    22SVO EBC/Delfstrahuizen VR110011100
    23De Heracliden VR110010000
    24d' Olde Veste'54 VR2100123-10
    25SCN VR1100112-10
    26ST VAKO/Tynaarlo VR1100112-10
    27Hoogeveen VR1100101-10
    28Zwartemeerse Boys VR1100101-10
    29Nieuweschoot VR1100135-20
    30WTOC VR1100124-20
    31HS'88 VR2100136-30
    32QVC VR1100114-30
    33Oosterstreek VR1100103-30
    34Witteveense Boys'87 VR1100137-40
    35SV Bedum VR2100115-40
    36ST Wardy/Birdaard/Marrum VR1100104-40
    37VVSV '09 VR1100116-50
    38Schoonebeek VR1100139-60
    39Peize VR1100128-60
    40Dalen VR1100107-70

    Poulestanden Oerterp VR1 (B2420 Vrouwen beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Rouveen VR111003123
    2Zevenhuizen VR111003213
    3Urk VR111002113
    4GVAV-Rapiditas VR111001013
    5S.V. Haulerwijk VR111001013
    6FC Burgum VR300000000
    7Drachten VR100000000
    8DVC Appingedam VR100000000
    9GAVC VR100000000
    10ST HOC/Valthermond VR100000000
    11Oerterp VR100000000
    12SDS VR100000000
    13SPW VR100000000
    14SVBO VR100000000
    15VC Trynwalden VR100000000
    16Vitesse'63 VR200000000
    17Zeerobben VR1100123-10
    18Dwingeloo VR1100112-10
    19Gorecht VR2100101-10
    20ST Westerwolde/Veelerveen VR1100101-10
    21Oudega VR1100113-20