• VR1 Veld Zaterdag vrouw

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aardema, SjameeTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Belt, Simone van denTeamspeler
    Boekema, IrisTeamspeler
    Doeland, SanneTeamspeler
    Havinga, MarjanTeamspeler
    Heide, Korien van derTeamspeler
    Hijlkema, BernouTeamspeler
    Hijlkema-van der Zee, EstherTeamspeler
    Hofstee, IlseTeamspeler
    Jong, Daphne deTeamspeler
    Meer, Laura van derTeamspeler
    Mei, Jente van derTeamspeler
    Meinsma, TinekeTeamspeler
    Popma, JamieTeamspeler
    Vegt, Danique deTeamspeler
    Vries, Marijke deTeamspeler
    Wagenaar, NathalyTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechterDetails
    20 okt. 15:00V.V. Heerenveen VR2 - Oerterp VR1
    27 okt. 14:15Fc. Grootegast VR1 - Oerterp VR1
    3 nov. 14:00Oerterp VR1 - Drachtster Boys VR1S. (Sikke) Marinus
    10 nov. 14:00De Wilper Boys VR1 - Oerterp VR1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    6 okt.ST TLC/Nieuw Roden VR1 - Oerterp VR15 - 5
    13 okt.Oerterp VR1 - Roden VR11 - 6
  • Poulestanden Oerterp VR1 (216 Vrouwen Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Drachten VR14310169710
    2Roden VR13300173149
    3Fc. Grootegast VR1320115786
    4De Wilper Boys VR132016246
    5Zevenhuizen VR1420278-16
    6S.V. Haulerwijk VR131117614
    7ST TLC/Nieuw Roden VR13111813-54
    8Drachtster Boys VR131021314-13
    9Oerterp VR12011611-51
    10Lycurgus VR4300319-80
    11Zuidhorn VR23003317-140

    Poulestanden Oerterp VR1 (B2400 Vrouwen beker)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oerterp VR122006246
    2TFS VR121015413
    3ST Kootstertille/Drogeham VR1200238-50

    Poulestanden Oerterp VR1 (B2410 Vrouwen beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Amicitia VMC VR100000000
    2St.Annaparochie VR200000000
    3AVC VR100000000
    4SV Bedum VR200000000
    5Beetgum VR100000000
    6ST Beilen/Fit Boys VR100000000
    7DESZ VR100000000
    8Drachten VR100000000
    9ST Dronrijp/Foarut VR100000000
    10DSC'65 VR100000000
    11DWP VR100000000
    12Flevo Boys VR100000000
    13GAVC VR100000000
    14S.V. Haulerwijk VR100000000
    15V.V. Heerenveen VR200000000
    16ST HOC/Valthermond VR100000000
    17ST HOC/Valthermond VR200000000
    18ST Houtigehage/'t Fean VR100000000
    19HS'88 VR200000000
    20FC Klazienaveen VR100000000
    21FC Klazienaveen VR200000000
    22The Knickerbockers VR700000000
    23SC Loppersum VR100000000
    24Mildam VR100000000
    25Musselkanaal VR100000000
    26Oerterp VR100000000
    27Olympia'28 VR100000000
    28Oosterstreek VR100000000
    29Oudega VR100000000
    30QVC VR100000000
    31Roden VR100000000
    32SJO JVZ VR100000000
    33SJO ZVC '14 VR200000000
    34SC Stadspark VR100000000
    35SVBO VR100000000
    36vv Sweel VR100000000
    37Tonego VR100000000
    38VR100000000
    39Veendam 1894 VR200000000
    40VVSV '09 VR100000000
    41Weiteveense Boys VR100000000
    42ST Westerwolde/Veelerveen VR100000000
    43Zuidhorn VR100000000