• VR1 Veld Zaterdag vrouw

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aardema, SjameeTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Belt, Simone van denTeamspeler
    Boekema, IrisTeamspeler
    Doeland, SanneTeamspeler
    Havinga, MarjanTeamspeler
    Heide, Korien van derTeamspeler
    Hijlkema, BernouTeamspeler
    Hofstee, IlseTeamspeler
    Jongsma, CynthiaTeamspeler
    Meer, Laura van derTeamspeler
    Meer, Renée van derTeamspeler
    Popma, JamieTeamspeler
    Postma, AmarinsTeamspeler
    Poutsma, MarjetTeamspeler
    Terlage, EsmeeTeamspeler
    Vegt, Danique deTeamspeler
    Vreeling, MaaikeTeamspeler
    Vries, Marijke deTeamspeler
    Wagenaar, NathalyTeamspeler
    Zuuk, Melissa vanTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 okt. 14:00Oerterp VR1 - De Blesse VR1Sportpark De Griene Greide
    2 nov. 14:00Oosterstreek VR1 - Oerterp VR1Sportpark Klaverweide
    9 nov. 14:00ST Aengwirden/Akkrum VR1 - Oerterp VR1Sportpark Bij de Fjilden
    16 nov. 14:00Oerterp VR1 - V.V. Heerenveen VR2Sportpark De Griene Greide
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 okt.Oerterp VR1 - Mildam VR14 - 0
    16 okt.Oerterp VR1 - HS'88 VR26 - 3
  • Poulestanden Oerterp VR1 (216 Vrouwen Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1V.V. Heerenveen VR233009369
    2ST Drachtster Boys/Boornbergum'80 VR14220166108
    3Oerterp VR1321010557
    4Mildam VR13201186126
    5SVO EBC/Delfstrahuizen VR121018263
    6De Blesse VR13102411-73
    7Oosterstreek VR13102113-123
    8Drachten VR1201156-11
    9Waskemeer VR1201124-21
    10Heerenveense Boys VR33012518-131
    11ST WTTC/Udiros VR2100124-20
    12ST Aengwirden/Akkrum VR1100113-20

    Poulestanden Oerterp VR1 (B2400 Vrouwen beker)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oerterp VR13300243219
    2Harkemase Boys VR13201219126
    3TFS VR13102523-183
    4ST Houtigehage/'t Fean'58 VR13003116-150

    Poulestanden Oerterp VR1 (B2410 Vrouwen beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Rouveen VR111007073
    2ST HOC/Valthermond VR111009363
    3Dwingeloo VR111008263
    4VC Trynwalden VR111006153
    5SPW VR111007343
    6ST Westerwolde/Veelerveen VR111005143
    7Oerterp VR111006333
    8Drachten VR111004133
    9Zevenhuizen VR111003033
    10FC Burgum VR311005323
    11SDS VR111004223
    12Vitesse'63 VR211003213
    13GVAV-Rapiditas VR111002113
    14DVC Appingedam VR111001013
    15SVBO VR111001013
    16GAVC VR111001103
    17Gorecht VR211000003
    18S.V. Haulerwijk VR100000000
    19SC Loppersum VR100000000
    20Oudega VR100000000
    21SCN VR100000000
    22Urk VR100000000
    23ST Wardy/Birdaard/Marrum VR100000000
    24Zeerobben VR100000000
    25SVO EBC/Delfstrahuizen VR110011100
    26De Heracliden VR110010000
    27d' Olde Veste'54 VR2100123-10
    28ST VAKO/Tynaarlo VR1100112-10
    29Hoogeveen VR1100101-10
    30Zwartemeerse Boys VR1100101-10
    31Nieuweschoot VR1100135-20
    32WTOC VR1100124-20
    33HS'88 VR2100136-30
    34QVC VR1100114-30
    35Oosterstreek VR1100103-30
    36Witteveense Boys'87 VR1100137-40
    37SV Bedum VR2100115-40
    38VVSV '09 VR1100116-50
    39Schoonebeek VR1100139-60
    40Peize VR1100128-60
    41Dalen VR1100107-70