• VR1 Veld Zaterdag vrouw

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aardema, SjameeTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Belt, Simone van denTeamspeler
    Boekema, IrisTeamspeler
    Doeland, SanneTeamspeler
    Havinga, MarjanTeamspeler
    Heide, Korien van derTeamspeler
    Hijlkema, BernouTeamspeler
    Hofstee, IlseTeamspeler
    Jongsma, CynthiaTeamspeler
    Meer, Laura van derTeamspeler
    Meer, Renée van derTeamspeler
    Nijmeijer, NinaTeamspeler
    Postma, AmarinsTeamspeler
    Poutsma, MarjetTeamspeler
    Terlage, EsmeeTeamspeler
    Vegt, Danique deTeamspeler
    Vreeling, MaaikeTeamspeler
    Vries, Marijke deTeamspeler
    Wagenaar, NathalyTeamspeler
    Zuuk, Melissa vanTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    7 dec. 14:00Oerterp VR1 - SVO EBC/Delfstrahuizen VR1Sportpark De Griene Greide
    14 dec. 14:00Oerterp VR1 - De Blesse VR1Sportpark De Griene Greide
    21 dec. 17:00Waskemeer VR1 - Oerterp VR1Sportpark 't Ald Leger
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 nov.Oerterp VR1 - Heerenveense Boys VR310 - 1
    30 nov.SJO WTTC VR2 - Oerterp VR10 - 5
    2 dec.Oerterp VR1 - V.V. Heerenveen VR210 - 1
  • Poulestanden Oerterp VR1 (216 Vrouwen Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oerterp VR187104693722
    2ST Drachtster Boys/Boornbergum'80 VR1962131131820
    3Mildam VR1760132102218
    4Oosterstreek VR184131421-713
    5V.V. Heerenveen VR284041523-812
    6Drachten VR1531120101010
    7SVO EBC/Delfstrahuizen VR15203161336
    8De Blesse VR17205923-146
    9Waskemeer VR16123912-35
    10Heerenveense Boys VR381161441-274
    11SJO WTTC VR261051125-143
    12ST Aengwirden/Akkrum VR17106926-173

    Poulestanden Oerterp VR1 (B2400 Vrouwen beker)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oerterp VR13300243219
    2Harkemase Boys VR13201219126
    3TFS VR13102523-183
    4ST Houtigehage/'t Fean'58 VR13003116-150

    Poulestanden Oerterp VR1 (B2410 Vrouwen beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Rouveen VR111007073
    2ST HOC/Valthermond VR111009363
    3Dwingeloo VR111008263
    4VC Trynwalden VR111006153
    5SPW VR111007343
    6ST Westerwolde/Veelerveen VR111005143
    7Oudega VR111004043
    8Oerterp VR111006333
    9Drachten VR111004133
    10Zevenhuizen VR111003033
    11FC Burgum VR311005323
    12SDS VR111004223
    13Vitesse'63 VR211003213
    14GVAV-Rapiditas VR111002113
    15Urk VR111002113
    16DVC Appingedam VR111001013
    17SVBO VR111001013
    18GAVC VR111001103
    19Gorecht VR211000003
    20S.V. Haulerwijk VR100000000
    21Zeerobben VR100000000
    22SVO EBC/Delfstrahuizen VR110011100
    23De Heracliden VR110010000
    24d' Olde Veste'54 VR2100123-10
    25SCN VR1100112-10
    26ST VAKO/Tynaarlo VR1100112-10
    27Hoogeveen VR1100101-10
    28Zwartemeerse Boys VR1100101-10
    29Nieuweschoot VR1100135-20
    30WTOC VR1100124-20
    31HS'88 VR2100136-30
    32QVC VR1100114-30
    33Oosterstreek VR1100103-30
    34Witteveense Boys'87 VR1100137-40
    35SV Bedum VR2100115-40
    36ST Wardy/Birdaard/Marrum VR1100104-40
    37VVSV '09 VR1100116-50
    38Schoonebeek VR1100139-60
    39Peize VR1100128-60
    40Dalen VR1100107-70

    Poulestanden Oerterp VR1 (B2420 Vrouwen beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Burgum VR300000000
    2Drachten VR100000000
    3DVC Appingedam VR100000000
    4Dwingeloo VR100000000
    5GAVC VR100000000
    6Gorecht VR200000000
    7GVAV-Rapiditas VR100000000
    8S.V. Haulerwijk VR100000000
    9ST HOC/Valthermond VR100000000
    10Oerterp VR100000000
    11Oudega VR100000000
    12SC Rouveen VR100000000
    13SDS VR100000000
    14SPW VR100000000
    15SVBO VR100000000
    16VC Trynwalden VR100000000
    17Urk VR100000000
    18Vitesse'63 VR200000000
    19ST Westerwolde/Veelerveen VR100000000
    20Zeerobben VR100000000
    21Zevenhuizen VR100000000