• Zondag

    Kantinedienst zondag seizoen 2018/2019        
               
    Opmerking:    
    De groepsleider belt de andere groepsleden en maakt dan de indeling van die dag bekend.  
    Aanwezig:           
    s 'Morgens om 8:30 - 13:15          
    s 'Middags om 13:00 - 17:30          
               
    Zondagploeg 1          
    Naam Adres Tel Data Data Data
    Kees Jan Dijk Golle 41 06-46 43 10 06.  12-aug 16-sep 28-okt
    Marco Dijk     09-dec 27-jan 03-feb
    Rolf Dijk     10-mrt 21-apr 02-jun
    Rienk van Kammen Koarte Baan 16 06-3463009      
    Menno Terpstra   06-11473896      
    Sander Veenstra          
    Pieter Jongstra          
    Jelle Haanstra          
               
               
               
    Zondagploeg 2          
    Naam Adres Tel Data Data Data
    Gerke Hijlkema ( leider ) Boerestreek 14 302640 19-aug 23-sep 04-nov
    Anno Boonstra Weibuorren 14 b 303573 16-dec 03-feb 17-mrt
    Piet Binsma Easterbuorren        BB   28-apr 09-jun  
    Jurjen Varwijk          
    Geert de Haan Wilster 5 06-51919103      
    Mirjam Bonthuis   850234      
    Dientje Walinga   06-36403841      
               
               
               
               
    Zondagploeg 3          
    Naam Adres Tel Data Data Data
    Jelmer Hijlkema ( leider ) Krûslings 18 06-11922903 26-aug 30-sep 11-nov
    Cor Boonstra Wytharst 5 06-2238141 23-dec 10-feb 24-mrt
    Evert Wilstra Stûken 48 06-42481823 05-mei 16-jun  
    Wolter Huisman Hagedoornleane 16 06-21250082      
    Wietze v.d. Veer Dr. Prakkeleane 06-11124520      
    Jorryt Teakema          
               
               
               
               
               
               
    Zondagploeg 4          
    Naam Adres Tel Data Data Data
    Louis Zandstra   06-21834260 07-okt 18-nov 06-jan
    vriendenploeg     17-feb 31-mrt 12-mei
               
               
               
               
               
               
    Zondagploeg 5          
    Naam Adres Tel Data Data Data
    Sjoukje Prozee (leider) Wine 20 302113 02-sep 14-okt 25-nov
    Klaas Oppedijk     13-jan 24-feb 07-apr
    Rene v.d. Meer Tjaarda 280 Dr. 06-31284339 19-mei    
    Helga Wiering Bouekers 34 06-23496319      
    Annemiek de Vries Souwe        
               
               
               
               
               
               
               
    Zondagploeg 6          
    Naam Adres Tel Data Data Data
    Beltsjeblommen          
    Antje van Veen (leider) Foareker 80 06-13516138 09-sep 21-okt 02-dec
          20-jan 03-mrt 14-apr
          26-mei    
               
               
               
               
               
               
               
               
               
    21 en 22 april Pasen          
    30 mei Hemelvaart/Oerrock        
    9 en 10 juni Pinksteren